לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 


טיפים לעיצוב רולאפ מנצח
לרולאפ יש תפקיד חשוב מאוד במיתוג נכון של העסק שלכם ובמשיכת לקוחות בתערוכות, אירועים עסקיים, או כל מקום אחר בו אתם יכולים להקים דוכן ולשווק את עצמכם.
קראו עוד...

שאלות ותשובות בנושא רולאפ
הרולאפ הינו אחד הכלים השיווקים, לשימוש בתערוכות, כנסים, ימי עיון ואפילו בתוך בית העסק עצמו. לפניכם, מספר שאלות ותשובות בנוגע לרולאפ, אשר יוכלו לאפשר לכם להבין כיצד לבחור, לעצב ולהזמין רולאפ איכותי לשימוש שלכם.
קראו עוד...

המדריך לבחירת הזמנות לחתונה
בחירת הזמנות לחתונה הינה אחד מן הדברים החשובים ביותר בדרך ליום המאושר. לפניכם המדריך השלם לבחירת הזמנות לחתונה, אשר יוכל לעזור לכם בבחירה מדויקת של סגנון ואופי ההזמנה, המתאימה בדיוק אליכם.
קראו עוד...

טיפים לבחירת הזמנות לחתונה
אחד השלבים האחרונים בתכנון והפקה של חתונה הינו בחירת ההזמנות לחתונה, להזמנות יש חשיבות רבה, הנוגעת לא רק לאלמנט ההודעה לאורחים על החתונה שלכם, אלא גם, בהקשר של רמיזה אודות האופי של החתונה, וגם של בני הזוג.
קראו עוד...

על הדפסת גלויות בעידן הדיגיטלי
יש דברים בעולמנו שתמיד יהיו עדכניים ורלוונטיים. בעידן הדיגיטלי שבו כל דבר נשמר על הרשת ושבו המחשב שלנו מחליף את אלבום התמונות, נדמה כי האמצעים הוויזואליים צומצמו למזכי מחשב וטלוויזיה בלבד.
קראו עוד...

הדפסת גלויות לצרכי פרסום
בעידן שבו אנו חיים פרסום ותדמיות הם הכל. כל בית עסק שואף תמיד למתג את עצמו ולפרסם את עצמו בצורה היעילה ביותר. עסק שלא מפרסם את עצמו ולא מגדיל את מאגר הלקוחות שלא קופא על שמריו ועתיד להיקלע למשברים.
קראו עוד...

הזמנות לחתונה - האמת נמצאת בפרטים הקטנים
הכנת חתונה היא עסק מורכב לכל הדעות. יש להקפיד על המון פרטים וגם פרטים קטנים ולא חשובים לכאורה הופכים הרי משמעות כאשר מדובר על חתונה.
קראו עוד...

איך לעצב הזמנות לחתונה ?
אתם תוהים איך לעצב הזמנה מקורית ומעניינת לחתונה שלכם? זה הזמן להיזכר בכל ההזמנות שקיבלתם במהלך חייכם ולתהות מה גרם לכם להשליך חלק מהן ישירות לפח האשפה ומה הביא אתכם להניח חלק מהן על דלת המקרר.
קראו עוד...
 
איך מגיעים אלינו: סניף פרדס חנה כרכור -  ממקום ברחוב האורנים 10 פרדס חנה ( בתוך קניונית פרדס סנטר ליד נחמיאס חומרי בניין ). למגיעים מזכרון יעקב/ בנימינה - מגיעים לכיכר אגד בפרדס חנה ופונים ימינה בכיכר הבאה פונים שמאלה ובסיום שדרת החנויות ( 500 מטר) פונים ימינה ונכנסים למגרש החנייה, אנו נמצאים ממול מגרש החנייה בקומה השנייה מעל בית מרקחת הדר. לבאים מאור עקיבא / קיסריה - ממשיכים בדרך הים עד הכיכר ופונים ימינה, לאחר מכן מגיעים לכיכר אגד ומשם ממשיכים לפי ההוראות מעלה. למגיעים מחדרה - מיד אחרי גן שמואל פונים שמאלה לעבר פרדס חנה, בכיכר הראשונה ממשיכים ישר ובכיכר הבאה פונים שמאלה לאחר 500 מטר פונים שמאלה ונכנסים למגרש החנייה. למגיעים מקציר וואדי ערה פונים ימינה במחנה 80 וממשיכים עד הכיכר של אגד , פונים שמאלה ועוקבים אחרי ההוראות מעלה.
סניף קריות - חיפה ( איסוף בלבד בשלב זה) ממוקם ברחוב העצמאות 5, קרית ביאליק (סמוך לקריון) - איסוף בתיאום בלבד.
סניף חדרה -  ממוקם ברחוב הגיבורים 85 פינת הנשיא. למגיעים מחדרה מזרח ( רחוב צה"ל, מכבי אש...) עוברים את צומת התשעה , נוסעים עד הצומת הבאה הגיבורים פינת הנשיא פונים ימינה ומיד אנחנו נמצאים מצד שמאל למגיעים מחדרה מערב נכנסים לרחוב הנשיא חוצים כמעט את כולו עד צומת הגיבורים פונים שמאלה ואנחנו מחכים לכם מיד מצד שמאל   
סניף רמת גן  ( איסוף בלבד בשלב זה) ממוקם ברחוב ארלוזרוב 63. לבאים לרמת גן מדרום יורדים במחלף ארלוזרוב לכיוון ז'בוטניסקי , לבאים לרמת גן מכיוון צפון יורדים במחלף ההלכה ימינה לאבא הילל ולאחר מכן שמאלה לז'בוטנסקי

טלפון רב קווי: 077-5091009  |  נייד : 052-8456579  |  פקס : 153-4-8219971  |  מייל: dk0528456579@gmail.com |  סניפים: פרדס חנה כרכור  | קריות | חדרה | רמת גן | משלוחים לכל הארץ. היכנסו לאתר 1001 מתנות האתר החדש שלנו להדפסות על מגוון מתנות בהדפסה אישית | דפוס חברתי