לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 טיפים לעיצוב רולאפ מנצח
לרולאפ יש תפקיד חשוב מאוד במיתוג נכון של העסק שלכם ובמשיכת לקוחות בתערוכות, אירועים עסקיים, או כל מקום אחר בו אתם יכולים להקים דוכן ולשווק את עצמכם.
קראו עוד

שאלות ותשובות בנושא רולאפ
הרולאפ הינו אחד הכלים השיווקים, לשימוש בתערוכות, כנסים, ימי עיון ואפילו בתוך בית העסק עצמו. לפניכם, מספר שאלות ותשובות בנוגע לרולאפ, אשר יוכלו לאפשר לכם להבין כיצד לבחור, לעצב ולהזמין רולאפ איכותי לשימוש שלכם.
קראו עוד

המדריך השלם לעיצוב הזמנות לחתונה
בחירת הזמנות לחתונה הינה אחד מן הדברים החשובים ביותר בדרך ליום המאושר. לפניכם המדריך השלם לבחירת הזמנות לחתונה, אשר יוכל לעזור לכם בבחירה מדויקת של סגנון ואופי ההזמנה, המתאימה בדיוק אליכם.
קראו עוד

טיפים לבחירת הזמנות לחתונה
אחד השלבים האחרונים בתכנון והפקה של חתונה הינו בחירת ההזמנות לחתונה, להזמנות יש חשיבות רבה, הנוגעת לא רק לאלמנט ההודעה לאורחים על החתונה שלכם, אלא גם, בהקשר של רמיזה אודות האופי של החתונה, וגם של בני הזוג.
קראו עוד

הדפסת גלויות בעידן הדיגיטלי
יש דברים בעולמנו שתמיד יהיו עדכניים ורלוונטיים. בעידן הדיגיטלי שבו כל דבר נשמר על הרשת ושבו המחשב שלנו מחליף את אלבום התמונות, נדמה כי האמצעים הוויזואליים צומצמו למזכי מחשב וטלוויזיה בלבד.
קראו עוד

הפקת גלויות לפרסום
בעידן שבו אנו חיים פרסום ותדמיות הם הכל. כל בית עסק שואף תמיד למתג את עצמו ולפרסם את עצמו בצורה היעילה ביותר. עסק שלא מפרסם את עצמו ולא מגדיל את מאגר הלקוחות שלא קופא על שמריו ועתיד להיקלע למשברים.
קראו עוד

הזמנות חתונה - האמת נמצאת בפרטים הקטנים
הכנת חתונה היא עסק מורכב לכל הדעות. יש להקפיד על המון פרטים וגם פרטים קטנים ולא חשובים לכאורה הופכים הרי משמעות כאשר מדובר על חתונה.
קראו עוד

איך לעצב הזמנות לחתונה
אתם תוהים איך לעצב הזמנה מקורית ומעניינת לחתונה שלכם? זה הזמן להיזכר בכל ההזמנות שקיבלתם במהלך חייכם ולתהות מה גרם לכם להשליך חלק מהן ישירות לפח האשפה ומה הביא אתכם להניח חלק מהן על דלת המקרר.
קראו עוד
מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר