לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

בדפוס כרכור, הדפוס המשפחתי שלו שלושה סניפים, בחדרה, בקריות בחיפה ובפרדס חנה, גילו שתעשיית המגנטים חוגגת במגוון אפשרויות, גוונים וצורות. היום, בתקופה שבה תקציבי הפרסום עצומים וגדולים, אפשר להשיג בעזרת מגנט קטן, חמוד, צבעוני ומושך את העין, את קהל היעד הממוקד שלך.
 
אינסטלאטורים, טכנאי מיזוג אוויר, מייבשי מכונות כביסה, מקררים ועוד
אנשי מקצוע רבים גילו את המגנט הקטן שמחולל פלאים. במקום לחלק פלאיירים בתיבות הדואר, שמזהמים את איכות הסביבה וגורמים לכריתת עצים מואצת, כדאי ורצוי להשתמש במגנט, להדביק אותו על דלתות בבניינים ולהשיג את המטרה הממוקדת. כל אחד מאיתנו מגיע הביתה ורואה מגנט על הדלת, הוא ייקח אותו פנימה ולרוב ידביק אותו או על המקרר או על המכונה שהמגנט מיועד לעזור לה ברגע של מצוקה. כך יוצרים לקוחות וכך גם משמרים לקוחות כשמגיעים לתיקון חד פעמי ומשאירים את המגנט על המזגן, המקרר, המייבש או כל מכשיר אחר.
 
גדלים וצורות, גוונים וכמויות
מחירי המגנטים נחשבים זולים בתחום הפרסום וכך אפשר לגוון הן בכמויות, הן בגודל המגנט, הן בכמות הצבעים להדפסה. הכול זה פונקציה של מחיר, מצד שני, זה משיג בולטות בשטח. מגנט צבעוני הוא מגנט שרואים אותו יותר. מגנט גדול  או כזה שגזור בצורה מסוימת, תמיד מושך את העין ומעלה חיוך.
 
מגנטים למגוון צרכים
לא רק בעלי מקצוע משתמשים במגנטים לפרסום. גם מסעדות, חברות קייטרינג, חנויות ומשלוחי פיצה ועוד וכמובן, אירועים. מגנטים יכולים לשמש כהזמנה לאירוע, למסיבה, לבר מצווה או בת מצווה וכמו כן, כמפת דרכים לאירוע. שימושי המגנט הם רבים והחברים שלכם רק יודו לכם אם תשלחו להם את הפרטים האלה דרך מגנט. כך זה יישמר על דלת המקרר עד ליום האירוע ולפעמים נשאר שם כמזכרת גם אחרי כן.
 
תמונות מגנטים
שימוש בתמונה על מגנט הופך פופולרי יותר ויותר ונותן אפשרות למתן מזכרת מאירוע, ממסיבה ואפילו כמתנת מזכרת בין אוהבים שרוצים שבן הזוג שלהם ידביק את המגנט ממש לנגד עיניו ויוכל לראות את בת הזוג או בן הזוג שלו/שלה. לרומנטיקה אין גבולות וגם מגנט יכול לעשות לכם טוב על הנשמה.
מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר