לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להפקת שלטים ומדבקות מחזירות אור מדפוס כרכור


שלטים מחזירי ופולטי אור
שלט מחזיר אור


שלטים ומדבקות פולטי ומחזירי אור הם הכרח בטיחותי במקומות בהם אין תאורה מספיקה או קיים צורך להבלטת חירום של הכוונה חיונית. 

בהתאם להוראות פיקוד העורף ורשויות הכיבוי וההצלה, יש להעזר בשילוט מחזיר ופולט אור כדי לאפשר זיהוי של סכנה, אזהרה וכל מענה בטיחותי נדרש - אפילו בשעת הפסקת חשמל, עשן כהה או העדר תאורה קבועה בחושך.

בנסיבות מצוקה אין מקום לשיקול דעת או טעויות; הוראות הבטיחות והחירום חייבות להיות ברורות ובולטות לעין. שילוט מחזיר ופולט אור הוא המענה למשימה.

שילוט מאיר עשוי להגן ואף להציל חיים במקרי סכנה, לפעמים יותר מכל אמצעי אחר. הוא מאפשר לזהות מיידית את הפעולות הנדרשות – היכן יציאת החירום, ציוד מיגון, מטפי כיבוי אש, מיקום ארונות החשמל, מרחב מוגן, או כל אמצעי אחר אותו יש לאתר, לזהות, ולפעול מיידית בהתאם לכללי החירום במקום.


אצלנו בדפוס כרכור ניתן לבצע את כל שילוט הבטיחות החיוני על גבי מדבקות ושלטים מחזירי אור בהתאם לתקנים המחמירים ביותר. כך תדעו שכל כללי המיגון והבטחון קוימו בהצלחה, ושום צרה לא תוביל חלילה לאסון בשל טעויות או בלבול בשעת מצוקה ולחץ.

פנו אלינו עוד היום, ונדע להכין עבורכם את כל שלטי האזהרה והבטיחות התקניים הדרושים לכם.

מדבקה מחזיר פולט אור

מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר