לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 
דף הבית >> הזמנות לאירועים
הזמנות לאירועים          
 


הזמנות לאירועים

הזמנות
 
מתכננים אירוע? אחד הדברים החשובים שצריך לחשוב עליהם הוא ההזמנות. הזמנות לאירועים נועדו ליידע את המוזמנים על כך שיש אירוע, ועל המיקום והתאריך שבו הוא מתקיים. אבל מתי לאחרונה קיבלתם הזמנה לאירוע כתובה על דף לבן רגיל, ובה מידע אינפורמטיבי בלבד? הזמנות לאירועים הם אחד הדברים היותר מהנים בהכנות לאירוע! העיצוב, הייחודיות, המזכרת שנשארת בסוף, התגובות של המוזמנים.. כל אלה הופכים את ההזמנות לאירועים לצעד שאין להקל בו ראש!
שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר לעיצוב והדפסת הזמנות לאירועים מדפוס כרכור סניף פרדס חנה , סניף חדרה או מסניף קריות - חיפה

לדוגמאות ומחירונים לחץ:
אצלנו בדפוס כרכור, תמצאו את כל סוגי ההזמנות לאירועים. הזמנות לאירועים על נייר כרומו מאט 300 גר' (סטנדרט), בריסטול בד 250 גר', להזמנות עדינות ואלגנטיות, בגדלים 12*18, 12*17, 10*20, ועוד. תוכלו להזמין הזמנות מתקפלות, עם הטבעה או הבלטה, עם תמונות שלכם, הזמנות כמגנטים, וכל הזמנה שתעלה בדמיונכם!
 
אנחנו בסניף פרדס חנה, בסניף קריות- חיפה ובסניף חדרה נלווה אתכם בכל שלבי התהליך, החל משלב הרעיון, דרך העיצוב הגרפי, ועד הדפסת ההזמנות ואספקתם.
 
מלאו את הפרטים או תתקשרו, ואנו ניתן לכם הצעת מחיר לעיצוב והדפסת הזמנות לאירועים 
 
להלן מגוון דוגמאות להזמנות לאירועים  שעוצבו והודפסו ע"י דפוס כרכור ( בלחיצה על התמונה תגדילו את ההזנה לאירוע):
 
 הזמנות  הזמנה
   
   
הזמנה הזמנה לחתונה
הזמנה לבת מצווה  הזמנה לברית
הזמה מאויירת הזמנה מאויירת
הזמנות לחתונה ענבל ואביעד הזמנה נייר כרומו 300 גרם
הזמנה לבריתה
הזמנה 18X12 הזמנה לחתונה
 אילן ושושנה הזמנה לחתונה עם שטנץ הזמנה לחתונה עם שטנץ עגול אילן ושושנה אמהרית
הזמנה לחתונה עם שטנץ עגול הזמנה לחתונה עם שטנץ עגול אמהרית

את ההזמנות לאירועים ניתן לאסוף מפרדס חנה כרכור , מסניף קריות - חיפה או מסניף חדרה ללא תשלום דמי שליחות או ניתן לקבל את ההזמנות עד הבית בעלות סמלית.
מאמרים בנושא הזמנות לחתונה
הזמנות לאירועים, מגנטים, כרטיסי ביקור, מדבקות, ניירת משרדית? רק בדפוס כרכור
איך תדעו שאתם עושים את הבחירה הנכונה ובוחרים בבית הדפוס הנכון? בדקו כמה בתי דפוס, גם פיזית וגם דרך האינטרנט. בדקו באתר של בתי הדפוס, ראו דוגמאות עיצוב ועבודה והחליטו מי נראה לכם יצירתי יותר, מעניין יותר ובעל מחירים אטרקטיביים יותר.
קרא עוד...
הזמנות לאירועים – רק בדפוס כרכור
לדפוס כרכור שלושה סניפים משפחתיים, חמים ונותני שירות נפלא ממדרגה ראשונה. הסניפים ממוקמים בקריות בחיפה, בפרדס חנה ובחדרה.
קרא עוד...
   

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירות: חדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריון | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר


077-5091009   פקס: 153-4-8219971   dk0528456579@gmail.com