לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 
דף הבית >> פלריג
 
פלריג

פלריג
 
מנהל מסע בחירות? זקוק לפרסום חוצות זול ויעיל? פרליג הוא התשובה בשבילך. הפרליג הוא ברזנט נפוץ עשוי מסיבי ניילון, המשמש למגוון שימושים, וביניהם שילוט. הפרליג זול לקנייה, עמיד בכל תנאי מזג אוויר, וזמין. ניתן להדפיס על פרליג בצבעים או בשחור, על גבי לבן. את הפרליג תולים בחוץ, על חלונות, על גדרות, קירות וכד'. הפרליג מגיע במגוון גדלים, ע"פ דרישה.
שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להפקה והדפסת פלריגים מדפוס כרכור

שימוש בפרסום ע"י פלריג מעולה לפרסום נקודתי של אירוע מסוים ומוגדר כגון: תערוכה, יריד, יום פתוח, הפגנה, בחירות וכד'.. יש לקחת בחשבון בשימוש בפלריג שלרוב לאחר כמה ימים הפלריג נעלם ( לא בגלל איכות הפלריג) ע"י פקחים, מזג אוויר, אנשים שונים וכד'.. אבל בזכות מחירו הזול ליחידה הפלריג הוא מוצר פרסם מעולה ומאד מאד אפקטיבי ונחשף לצרכנים במקומות ששום פרסום אחר לא מגיע.
בפלריגים יש מינימום של הזמנה של 100 מ"ר ( לרוב 50 יח' פלרז( בכמות קטנה יותר אנו משתמשים בבד שמשונית שיותר יקר פר יחידה אבל איכותי יותר), הפלריג מגיע עם טבעות לתלייה ומומלץ מאד לצמצם את הטקסט למינימום ע"מ להבליט את המסר העיקרי.

אנחנו בדפוס כרכור סניף פרדס חנה או בסניף קריות , נלווה אתכם בכל שלבי התהליך, החל משלב הרעיון, דרך העיצוב הגרפי, ועד ייצור ואספקת הפרליג אליכם.

מלאו את הפרטים או תתקשרו, ואנחנו ניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לייצור והדפסת פרליג באיכות גבוהה. 
 
להלן מגוון דוגמאות לפלריגים שעוצבו והודפסו ע"י דפוס כרכור ( בלחיצה על התמונה תגדילו את הפלריג):
 
פלריג לקמפיין בחירות פלריג להפנינג קיץ
   
   
   
   

את העבודות ניתן לאסוף מפרדס חנה כרכורנקודות השירות בקריות-חיפהחדרהרמת גן וחריש ללא תשלום, או עד הבית בעלות משלוח סמלית.

שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להדפסת פלאיירים מדפוס כרכור


.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירות: חדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריון | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר


077-5091009   פקס: 153-4-8219971   dk0528456579@gmail.com