לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

דף הבית >> הדפסת פליירים
 
שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להדפסת פלאיירים מדפוס כרכור

הדפסת פליירים
 
פלאיירים, חוברות, עלונים פליירים דפוס
 

כל בעל עסק יודע שהדרך המשתלמת ביותר לפרסום היא באמצעות פליירים. חלוקת עלונים תחשוף את העסק שלכם לקהל, תיצור מודעות ליתרונותיו בתחום התמחותו, וכמובן תביא לקוחות חדשים. את כל זאת ניתן להשיג בעלות לא גבוהה, שהופכת אותם לשיטת מיתוג עסקי קלה ומועדפת.
 
חלוקת פליירים ועלונים היא חלופה יעילה לפרסום מיידי של אירועים, מבצעים או כל מידע פרסומי שיש להפיץ בזמן אמת. לחשוף את המסר לקהלי יעד מוגדרים שעוד לא נחשפו לעסק שלך – ובעלויות מינימליות.
אנחנו בדפוס כרכור מבטיחים לך את המחירים, המהירות, האיכות, המגוון, ובעיקר השירות המסור ביותר, אבל לפני שאתם ממהרים עם הכנת פלייר, יש כמה דברים שיש לדעת על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר.
ברושור
פלייר עבה מקופל
הדפסה משני הצדדים
גודל פתוח A4
ברושור
פלייר עבה מקופל
הדפסה משני הצדדים
גודל פתוח A4
ברושור
פלייר עבה מקופל
הדפסה משני הצדדים
גודל פתוח A4
דפוס כרכור פליירים באנגלית דפוס כרכור פליירים בזול דפוס כרכור פליירים  גדלים
דפוס כרכור פליירים גרפיקה דפוס כרכור פליירים דוגמאות דפוס כרכור פליירים הכי זול בארץ
 דפוס כרכור פליירים מחיר דפוס כרכור פליירים דיגיטלי פלאיירים סבקיץ פרדס חנה
 פלייר כרכור בירוק פלייר, קיפול 3, כרכור בירוק
פרוסקפט דפוס כרכור פליירים דפוס כרכור פליירים לעסקים
דפוס כרכור פליירים 300 ג' דפוס כרכור פליירים צבעוניים
 

קודם כל – עיצוב. משום שאין המדובר בלוח שנה, הזמנות לחתונה או כרטיסי ביקור, אלא מדיה חד פעמית באופיה, בוחרים רבים לעצב פלייר לבד בתוכנות גרפיות פשוטות כמו וורד או פאוורפויינט, מבלי להעזר אפילו בגרפיקאי מקצועי לשם כך. זוהי הזדמנות פשוטה להעביר מסר באופן עצמאי ופשוט, אבל גם אם תזדקקו לעזרה בכך, נשמח להושיט לכם יד מקצועית מכוונת, ולסייע בהשגת העיצוב המושלם.
 
האתגר בפרסומת מודפסת כזו הוא פשוט: המסר השיווקי חייב להיות קצר, מובן, קולע ותמציתי כדי להשיג את תשומת הלב באופן מיידי. מחשבה ותכנון נכון יאפשרו לך להפיץ מסר קולע בשטח ובזמן מבוקש וממוקד.
כאשר מדובר בפורמט שנתפס כפשוט ומיידי, יש לוודא שהפלאיירים יהיו מושכים, מסקרנים ומושכי עין. אנחנו בדפוס כרכור מבטיחים להשתמש רק בחומרי גלם איכותיים, ולהציע מגוון סוגי גליון שיהיו בעצמם חלק מהזהות העיצובית. בין אם מדובר בפלייר בעברית או פלייר באנגלית, צבעוני או פשוט, נוכל לספק עבורכם תשובה מקצועית מושלמת – באחריות ובזריזות.
 
לא פעם הצורך בעלונים הוא בוער ודורש הפקה מיידית ודחופה; גם לכך נשמח להעניק לכם תשובה מקצועית. נוכל להדפיס על גבי כרומו 130 ו-170 גרם, נייר ממוחזר, נטול עץ או צבעוני בשלל גוונים, אשר יהפכו בעצמם לחלק מהמיתוג המבוקש. באפשרותנו לייצר כל כמות נדרשת במחירים אטרקטיביים, החל במספר מינימלי בהדפסה דיגיטלית ועד כמויות של אלפים בדפוס אופסט. תוצאה אסתטית עם מידע נכון תבטיח את ההבדל בין מסר שמושלך לפח, לפלייר שנקרא בתשומת לב, נשמר, ומשיג עוד לקוח לעסק.
 
אצלנו בדפוס כרכור תוכלו לבחור פליירים סטנדרטיים, מגודל A5 ועד כמעט כל מידה שתבקשו, בצורות חיתוך שונות, קיפולים, ועוד גימיקים שיזכו אותו בעניין הלקוח.


 
מלאו את הפרטים או התקשרו – נשמח לפרט לכם עוד לגבי אפשרויות מגוונות להדפסת ועיצוב פלאיירים לכל צורך ומטרה.
את העבודות ניתן לאסוף מפרדס חנה כרכורנקודות השירות בקריות-חיפהחדרהרמת גן וחריש ללא תשלום, או עד הבית בעלות משלוח סמלית


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מטה ראשי - פרדס חנה כרכור רח' האורנים 10| סניף כרמל חיפה - רח' אינשטיין 58
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
טלפון רב קווי: 077-5091009 | וואטסאפ: 051-2311201 | מייל: info@dfk.co.il