לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

למה? כי לדפוס כרכור יש שלושה סניפים שיכולים להעניק לכם שירות משפחתי, חמים ומלא אמפטיה. הסניפים בחדרה, בקריות וחיפה ובפרדס חנה. יש לנו גרפיקאים, מכונות דפוס, עיצובים מעניינים ואנחנו קשובים לכל גחמה של לקוחותינו המאושרים שעומדים להינשא.
 
חתונה – אחד האירועים המרגשים ביותר בחיי משפחה

ולכן כל דבר צריך להיות מוקפד עד לפרט האחרון. אחרי השמלה, החליפה, בחירת האולם והקייטרינג, הגיע הזמן להכין הזמנות לחתונה ופה אנחנו נכנסים כדי לייעץ, לתכנן, ללוות ולעשות עבורכם את ההזמנה שחלמתם עליה. כל עובי וסוג נייר, בריסטולים, כרומו, כרומו מט או מבריק, ואולי ממוחזר לטובת איכות הסביבה. כל סוג שתבחרו יינתן לכם בשירות אדיב מדפוס כרכור.
 
גדלים, הטבעות, נצנצים ואפילו מגנטים
לאנשים יש חלומות מסוגים שונים של איך תיראה ההזמנה שלהם. לפעמים הן נראות כמו מגילה קשורה בסרט, עם שטנץ של חלון שנפתח וציפורים מציצות ממנו, אנשים רוצים הבלטה של השמות שלהם, או הטבעות זהב, ולעיתים מסתפקים בצילום של הזוג המאושר, התאריך, המיקום והשעה על מגנט על המקרר ושאין סיכוי שתשכחו אותם. הכול בא בחשבון בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ואנחנו פנויים לכל רעיון וגחמה.
 
מחירים
אם תיכנסו לאתר שלנו, תוכלו לראות מחירים להזמנות לחתונה בהתאם לכמויות, מספר צבעים, גדלים ועוד. יש פירוט מדויק כדי לסייע בהשוואת מחירים, כולל מבתי דפוס אחרים. אנחנו משתדלים לתת את המחיר המשתלם ביותר לכם כלקוחות ולנו כצרכנים ובעיקר כדי שיום החתונה שלכם יהיה היום המאושר שישאיר אתכם מלאים באנרגיות חיוביות ולא מרוקנים מכסף.
 
אירוע חד פעמי
הזמנה לחתונה היא אירוע כמעט חד פעמי. קחו את הזמן, שוטטו באתר, חשבו על דוגמאות ותנו לנו לעשות לכם את ההזמנה הזו, הכי יפה בעולם ולשביעות רצונכם. כשאתם באים לבחור הזמנה, זכרו שהעיצוב צריך גם להתאים לזמן האירוע. בערב, בצהריים, בסתיו או באביב. לכל זמן ועת צריך להתאים את צבעי ההזמנה ואת סוג האות המתאים לה ובזה בדיוק מומחים המעצבים הגרפיים שלנו.
מטה ראשי - פרדס חנה כרכור רח' האורנים 10| סניף כרמל חיפה - רח' אינשטיין 58
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
טלפון רב קווי: 077-5091009 | וואטסאפ: 051-2311201 | מייל: info@dfk.co.il