לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

דף הבית >> הדפסת ניירת משרדית >> מחברות ספירלה
 


שלחו בקשה או התקשרו 077-5091009 להצעת מחיר להדפסת מחברות ספירלה מדפוס כרכור ללא התחייבות

 
מחברות ספירלה
 
כריכה בספירלה היא אפשרות אסתטית ונוחה, המאפשרת פתרון ממותג ופשוט, מעוצב ומכובד, החל מיחידה בודדת ועד אלפי עותקים. זוהי תשובה מושלמת לכל פרוייקט שאינו מצריך או מצדיק כלכלית הדפסה מורכבת של ספרים - בכמויות ועלויות ניכרות ממנו.
 
מחברת ספירלה היא מענה מושלם לשפע צרכים כגון חוברות לימוד והדרכה, עבודות גמר, ספרי קורס ומסלול, משימות שורשים ופרויקטים לימודיים לסטודנטים, הצגת גרסאות בטא, קטלוגים, מחברות ממותגות לעסק, חוברות תוכן ומידע לתערוכות, תצוגות, כנסים ובעצם כל דרישה מיידית שהיא. גם כיום בעידן הדיגיטלי, אין תחליף 
דפוס כרכור מחברת ספירלה
לקלאסיקה של הנייר המודפס והנוח, שמאיר את עיני הקורא.

אנו בדפוס כרכור מתמחים כבר שנים בהדפסת וכריכת מחברות ספירלה, ועומד לרשותנו כל המיכון המורכב הדרוש לשם כך. כל החומרים והתכנים נאגדים, מחוררים ומהודקים בחזרה באמצעות מכונה ייעודית, לרוב בתוספת שקף מקדימה וגב קשיח, לכדי מוצר מכובד ומקצועי.
 

חוברת קשר לחברת א.ד.נ.מ
כרומו 350 גרם עם למינציה מבריקה

ספר מחזור פשוט: כיתות ו'
כריכת ספירלה גודל סגור a5

מחברת ספירלה בכריכה וחלק אחורי
עם ציפוי קפסולציה

  

הספירלות בהן אנו נעזרים הן מתכתיות בלבד, וזמינות בכל עובי דרוש, אפילו עד עובי של 650 עמודים. הגודל גם הוא גמיש לכל דרישה עד מידה של A3, ובכל כמות מבוקשת – מעותק בודד ועד אלפים.

למרות שאין המדובר בתוכן להפצה מסחרית והמונית, אנו מודעים לכך שכל מחברת ספירלה היא עולם ומלואו של תוכן ייחודי ובעל ערך רב וחד פעמי לבעליו; אין מקום לטעויות או החמצות, על כן ההדפסה, העימוד, העיצוב והחומרים חייבים לעמוד בכל דרישה עיצובית ליצירת מוצר מושלם ומכובד. אנו מבטיחים שכל פרוייקט מקבל אצלנו את מירב תשומת הלב והקפדנות, כדי לא לאכזב ותמיד להציג את תכניו באופן האסתטי ביותר, בהתאמה לכל ציפיות הלקוח.

ניתן ליצור חוברות ספירלה ממותגות מכל סוג נייר שתבקשו - עד כרומו 350 ג', דפים ממוחזרים או נטולי עץ, מהדפסה פשוטה ועד כרומו פרוצס עם למינציה באיכות הגבוהה ביותר. אנו נלווה אתכם בכל שלבי התהליך, החל משלב הרעיון, דרך העיצוב הגרפי, ועד ביצוע כריכות הספירלה-מתכת ואספקתן.


 
 
מלאו את הפרטים או התקשרו  נשמח לפרט לכם עוד לגבי אפשרויות מגוונות למחברות הספירלה שנוכל להציע לכם לכל צורך ומטרה.

את העבודות ניתן לאסוף מפרדס חנה כרכורנקודות השירות בקריות-חיפהחדרהרמת גן וחריש ללא תשלום, או עד הבית בעלות משלוח סמלית


שלחו בקשה או צרו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להדפסת חוברות ספירלה מדפוס כרכור


 
מטה ראשי - פרדס חנה כרכור רח' האורנים 10| סניף כרמל חיפה - רח' אינשטיין 58
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
טלפון רב קווי: 077-5091009 | וואטסאפ: 051-2311201 | מייל: info@dfk.co.il