לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

דף הבית >> שלטים לעסקים >> שלטי PVC
 

שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להפקת שלטי PVC מדפוס כרכור


שלטי פי.וי.סי. מוקצף
PVC הוא חומר פלסטי מוקצף המיוצר במגוון עוביים החל מ-2 ועד 7 מ"מ, ומשמש בעיקר לשילוט פנים ותערוכות או שילוט חוץ זמני. למרות ששילוט פי.וי.סי. נחשב אלגנטי ואיכותי, מחירו נמוך יחסית לשלטים אחרים.

יתרונם החשוב של שלטי פי-וי-סי הוא גמישותם, תכונה המאפשרת לכופף ולהצמידם גם למשטחים שאינם ישרים ושטוחים. זהו חומר עמיד, שאפילו ניתן לשימוש בתנאי חוץ משך זמן רב יחסית. מאפיינים אלו הופכים אותו לאידיאלי כשלט חיצוני מרשים, כאשר נדרש כזה לתקופה מוגבלת של מספר חודשים, בהוצאה נמוכה בהרבה משילוט קבוע מאלומיניום או פח. כמובן כי כשמדובר בשילוט פנים המוגן מפגעי מזג אוויר, שלט PVC יחזיק גם משך שנים.

בדפוס כרכור תוכלו להדפיס במחיר המשתלם ביותר על PVC בכל כמות, החל מיחידה אחת בלבד ועד עשרות, במהירות ובאיכות מיטבית. אצלנו תמצאו אפשרות להדפיס על PVC ברוחב של עד 300*200 ס"מ ביחידה אחת, וניתן להדפיס על החומר גם דו צדדית אם נדרש שילוט שכזה. כמו כן, על הלוחות אפשר להשתמש במדבקות ויניל אטומות, שקופות או בחיתוך אותיות.

שלטי פי.וי.סי יהיו אם כן בחירה מושלמת ומשתלמת כאשר נדרש שילוט פנימי קטן לקיר (שלטי הכוונה ואזהרה בבניין למשל), אז ישמש כתחליף אלגנטי ועמיד למדבקות, או לחילופין כשילוט חוץ לטווח בינוני, למשל באתר בנייה.
אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי התהליך, החל משלב הרעיון, דרך העיצוב הגרפי, ועד הדפסת שילוט הפי.וי.סי לדרישתכם המדוייקת ואספקתו אליכם.

 

 
מלאו את הפרטים או התקשרו – וניתן לכם הצעת מחיר להפקת פי.וי.סי. לכל מטרה, בכל כמות או גודל
את העבודות ניתן לאסוף מ
פרדס חנה כרכורנקודות השירות בקריות-חיפהחדרהרמת גן וחריש ללא תשלום, או עד הבית בעלות משלוח סמלית
מטה ראשי - פרדס חנה כרכור רח' האורנים 10| סניף כרמל חיפה - רח' אינשטיין 58
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
טלפון רב קווי: 077-5091009 | וואטסאפ: 051-2311201 | מייל: info@dfk.co.il