לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

שלח בקשה או צור איתנו קשר בטלפון 077-5091009 לקבלת הצעת מחיר להדפסת מדבקות בגלילים מדפוס כרכור
 
תהליך הדפסת מדבקות בגלילים
 
הדפסת מדבקות נחשבת לפופולרית בשנים האחרונות, מדובר על תהליך שיווקי מעולה וכמו כן, דרך מקורית לגרום לאנשים לזכור אתכם. מלבד לכך, מדבקות נוצרו כדי להוות סימון לחלק מהעסקים, בין אם מדובר על מדבקות מחיר ובין אם מדובר על מדבקות שנועדו לאזהרה. הדפסת מדבקות הוא מונח כולל, יש לא מעט חומרים גלם שדורשים יחס שונה כמו מדבקות וניל, מדבקות בגלילים וסוגים שונים. במדריך הבא נרכז עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הדפסת מדבקות בגלילים.
 
האם תמיד כדאי להדפיס בגלילים?
התשובה היא חד משמעית , ממש לא. עבודה בגלילים היא מאד נוחה לתפעול ומחירי המדבקות זולות משמעותית מכל שיטה אחרת. יחד עם זאת מדבקות בגלילים אינם מתאימים להדפסת מדבקות בכמויות קטנות ואינם אלטרנטיבה טובה למדבקות וניל עם צבעי UV או סולבנט שמיועדים לתנאי חוץ וחזקים משמעותית מהמדבקות שניתן לקבל בגלילים. כמו כן הדפסה בגלילים בצורות מיוחדות ( כל בית דפוס מחזיק מגוון גדול של סכינים ) מחיבות בניית סכין ייחודית , מה שמייקר את העבודה משמעותית בהזמנה הראשונה. 
 
מהי הדפסת מדבקות?
הדפסת מדבקות הוא תהליך שכל עסק ירצה להשתמש בו, בין אם מדובר על מיתוג מוצר ובין אם מדובר מדבקות אזהרה לעובדי החברה. התהליך מורכב ממספר שלבים, ריכזנו עבורכם את השלבים כדי שנוכל להבין בדיוק מהי הדפסת מדבקות:
 
1. בשלב הראשון והחשוב ביותר אנחנו יוצרים את העיצוב אליו אנחנו נדרשים, יוצרים קווי חיתוך, מתאימים את הצבעים כדי שנוכל להבטיח שהם מודפסים בצורה נכונה וייצוא בפורט מתאים. בשביל לייצר את העיצוב בצורה טובה ולהדפיס בצורה ראויה יש להיעזר במחלקת גרפיקה.
 
2. השלב השני הוא שלב ההדפסה. ישנן דרכים רבות להדפיס חומרים שונים, אבל כאשר אנחנו מתקדמים בשיטת הדפסה זאת אנחנו רוצים לבחור הדפסת גלילים בהתאם להיקף הפרויקט ובהתאם לחומר בו בחרתם. מניחים את הגליל על המדפסת. המדפסת מעבירה את העיצוב בהתאם לסוגה, יש מדפסות שבכל פעם מעבירות צבע אחד ואחרות שפועלות בשיטות אחרות. המדפסת מורחת שכבת דיו דקה (פחות מ-15 מיקרון), וכך אנחנו שומרים על רזולוציה גבוהה. לאחר שהדיו מתייבש, בין אם באופן טבעי ובין אם באמצעים טכנולוגיים (בחום או הזרקת דיו UV) ממשיכים בתהליך.
 
3. השלב השלישי הוא שלב למינציה. חלק מהמדבקות ולפי בחירת הלקוח עוברות למינציה כדי למקסם את העמידות של המדבקה. למינציה יכולה להיות מבריקה, בעלת מרקם שונה או מט. אפשר לבחור גם אפקטים בהתאמה אישית בהתאם לסוג הפרויקט שלכם. הוספת למינציה הוא שלב שאנחנו לא היינו מוותרים עליו, הוא מאפשר לנו לשמור על המדבקות עמידות בפני אור השמש, שריטות, כימיקלים, שמנים ודברים אחרים שיכולים לגרום לנזק. 
 
4. השלב הרביעי הוא חיתוך. מדובר על שלב קריטי, החיתוך חייב להיות בצורה מדויקת. אפשר לבחור בין שיטות חיתוך שונות כמו השיטה המסורתית, או שאפשר לבחור חיתוך בהתאמה אישית. כדי להאיץ את התהליך ולהגדיל את הדיוק בתי דפוס רבים בוחרים להיעזר בסכינים דיגיטליות או בלייזרים כדי לחתוך במהירות ובצורה מדויקת. 
 
תהליך הדפסת מדבקות בגלילים

מהן סוגי המדבקות הפופולריים?
יש מספר מדבקות שהן פופולריות, החומר מהן המדבקות עשויות. ריכזנו עבורכם את המידע:
1. פוליאמיד - מדבקות איכותיות שיכולות לעמוד בטמפרטורות גבוהות. הדפסת מדבקות מסוג זה יכולה להתאים עבורכם אם אתם עוסקים בתחום המזון, או שהמוצרים שלכם עוברים תהליך ייצור בתנאי חום. 
2. פוליאסטר - פוליאסטר הוא חומר מיד בפני תנאי מזג אוויר, אך לא קיצוניים במיוחד. הוא מתאים להדבקה על גבי משטחים ישרים בעיקר. המדבקות אינן מתעוותות במתיחה ולכן יכולות לשמש לצורך הדבקה על גבי ניילון, גומי ואחרים.
3. מדבקות וניל - מדבקות וניל מכונות גם PVC. אלו הן מדבקות קלות להסרה, הן משמשות אותנו לסימון מחירים על גבי מוצרים, סימון על גבי מוצרי אספקה, סטיקרים ועוד.
 
מהן מדבקות בגלילים?
מדבקות בגלילים כשמן כן הן. בדרך כלל מדובר על מדבקות וניל שיכולות לשמש אתכם בעסק. ניתן להדפיס על גבי המדבקות את הלוגו של העסק שלכם, מחירון, הדפסה לצורך שיווק ועוד אפשרויות מגוונות אחרות. הדפסה על גלילים נעשית בצורה יותר מאסיבית ובהתאם לטכניקה שציינו. התהליך כולל הדפסה על גלילים באורך שונה כאשר מספר היחידות לרוב יהיה כ-500 ועד 1000 והמחירים נעים החל מ 750 ש"ח. ניתן גם לבחור כמות נמוכה יותר, אך ככל שהיקף הרכישה יהיה גבוה יותר כך תוכלו לקבל מחיר מוזל. 
 
מה חשוב לדעת לפני הדפסת מדבקות בגלילים?
לפני שאתם בוחרים מה להדפיס ואיפה להדפיס, חשוב לוודא מספר דברים לגבי בית הדפוס מולו אתם עובדים:
1. אפשרויות - אנחנו נרצה בהכרח לבחור בבית דפוס שמעניק לנו שירות עם מספר רב של אפשרויות. לפני שאנחנו בוחרים את האפשרות שלנו אנחנו נרצה לבקש לראות דוגמאות של אותה אפשרות. מקומות מקצועיים יציעו לכם מגוון שיטות: דפוס לייזר, דיגיטלי, חריטות, הדפסה על זכוכית וכן הלאה. בית דפוס שיש לו ניסיון יוכל לתת לכם גם את הבחירה הנכונה עבורכם.
 
2. זמינות - בסופו של דבר אנחנו רוצים לקבל את המוצר שלנו כמה שיותר מהר. כיום יש טכנולוגיות מובילות לייצור הדפסה על מדבקות ולכן, זמני ההמתנה אינם צריכים להיות ארוכים. בדרך כלל משך זמן ההמתנה יכול להיות עד ארבעה ימים. עם זאת, אנחנו יכולים גם לראות שירותים של מהיום למחר אצל החברות המובילות. 
 
3. תקנים - חשוב לוודא שהמדבקות אותן אתם מתכוונים לרכוש עומדות בתקנים הבינלאומיים. תוכלו לברר זאת מול החברה ולבקש גם לראות את התקן. ככל שמדובר על מקום מקצועי ואמין, אין ספק שגם האיכות תישמר וגם המחיר יהיה נוח.

בשורה התחתונה 
נוחות העבודה , המחיר הזול של המדבקות וההתאמה למגוון רחב ביותר של מוצרים הם הגורמים לזה שהדפסת מדבקות בגלילים נהפכה למוצר הכי פופולי מבין סוגי המדבקות הקיימים. 
 

את המדבקות בגלילים ניתן לאסוף מפרדס חנה כרכור, בחיפה בקריות ללא תשלום, או עד הבית בעלות משלוח סמלית

מטה ראשי - פרדס חנה כרכור רח' האורנים 10| סניף כרמל חיפה - רח' אינשטיין 58
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
טלפון רב קווי: 077-5091009 | וואטסאפ: 051-2311201 | מייל: info@dfk.co.il