לוגו דפוס כרכור - פרדס חנה | חדרה | קריות -חיפה
 

תוהים איך לעצב הזמנה מקורית ומעניינת לחתונה שלכם? זה הזמן להיזכר בכל ההזמנות שקיבלתם במהלך חייכם ולתהות מה גרם להשליך חלק מהן ישירות לאשפה, ומה הביא אתכם להצמיד חלק מהן על דלת המקרר. האמת היא שלא רק חתני האירוע ומעמדם בעיניכם יגרמו לכם לשמור עליה, אלא גם ההזמנה עצמה. כמו כל דבר בחיים, גם הן צריכות לפנות לרגש שלנו, לגרות את הדמיון ולעורר בנו סקרנות.

הדרך אל דלת המקרר

הזמנות לחתונה הן מה שיגרום לאורחים שלכם להגיע אליה בתחושת ציפייה, לאחר ששיננו. את התאריך והתכוננו לקראתו. משום כך כה חשוב להקפיד על עיצוב איכותי. נימה אישית, נייר איכותי ועיצוב מושלם. כל אלו יבטיחו לה התייחסות, תועלת ותשומת לב. ישנם כמה דגשים בעיצוב, והחשוב בהם הוא להתאים את ההזמנה אליכם.

מה חשוב לכם?

שבו יחד וחשבו מה חשוב לכם שיופיע על ההזמנה. שיר אהוב על שניכם או צילום משותף למשל יכולים להיות אלמנט מרכזי בה. לא כדאי לבחור כמה יסודות שיאפילו זה על זה ויבלבלו את המוזמנים. מומלץ לבחור קו אחיד ורענן שישמור על מיקוד העין. אם החלטתם ללכת על הזמנה שמשלבת צילום, בחרו צילום איכותי ומעניין. זכרו שמדובר בהזמנה חתונה ונסו לבחור צילום באיכות גבוהה. לאחר מכן ניתן להיכנס לאתר אינטרנט שמתמחים בתחום, כדי להתרשם ממגוון העיצובים.

עיצוב מהבית

יש אתרים שמציעים לעצב דרכם כולל הזמנת הנייר באתר האינטרנט. את ההזמנות תקבלו לביתכם ומוכנות לאחר זמן מה. אפשרות אחרת היא לבחור מעצב או בית דפוס ולפנות אליהם לאחר סקיצה ראשונית שלכם כדי לקבל כמה עצות מקצועיות. מעצב מנוסה ידע להתייחס לצילום שבחרתם ובמידת הצורך לבצע בו כמה תיקונים בעזרת תוכנות מקצועיות. הוא יציע לכם כיצד לארגן את ההזמנה וידאג שכל המידע יופיע בה בצורה ברורה ונהירה.
לאחר מכן תוכלו לבחור את סוג הנייר. חשוב לבחור הזמנות לחתונה על נייר איכותי שישווה להזמנה שלכם מראה מכובד. 
מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור
נקודות שירותחדרה - רח' הנשיא | קריות וחיפה - רח' העצמאות ליד הקריוןרמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר